projekty

Noc Naukowców 2021 - SOS dla Ziemi

ozdobnikmdpi 2

24 września odbyła się niezapomniana Noc Naukowców, pod tegorocznym hasłem SOS dla Ziemi, zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z poszczególnych pięter naszego budynku. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólne tworzenie tego wieczoru i za zabawę poprzez naukę. Mamy nadzieję, że ta noc nauczyła nas wszystkich czegoś o naszej Ziemi i że zobaczymy się wszyscy razem w kolejnej edycji Nocy Naukowców!

PIĘTRO – 1

COWORKING / EVENTS

 
 
 
 
 

Przedstawiamy wam zdjęcia z naszej kreatywnej piwnicy w której, za pomocą koralików można było rozszyfrować własny kod DNA, zobaczyć pod mikroskopem żywe organizmy, zajrzeć do serwerowni w CBPIO, zobaczyć jak drukujemy na drukarce 3D nasze PSNC Future Labs robociki oraz zgarnąć gadżety Nocy Naukowców.

PIETRO -1
COWORKING / EVENTS
Previous slide
Next slide
PIĘTRO 1
EDUCATION / GAMING
Previous slide
Next slide

PIĘTRO 1

EDUCATION / GAMING

 
 
 
 
 
 

Zajrzyjcie jak wygląda przestrzeń interaktywnej i innowacyjnej edukacji. Zobacz jak dzieci w różnym wieku uczyły się programowania poprzez zabawę i wejdź do świata najnowszych technologii za pomocą komputera kwantowego .

PIĘTRO 2 

ART & SCIENCE

 
 
 
 
 

Na tym piętrze możecie zobaczyć między innymi jak wygląda międzynarodowy projekt artystyczny NEW MESSAGE- wiadomość do innej cywilizacji , również możecie zobaczyć jak team PSNC Future Labs stworzył interaktywną instalację, która obejmuje całe pomieszczeń i dzięki temu możecie poczuć się jak w innym  świecie.

PIĘTRO 2
ART & SCIENCE
Previous slide
Next slide
PIETRO 3
HEALTH / INDUSTRY
Previous slide
Next slide

PIĘTRO 3

HEALTH / INDUSTRY


Zobaczcie jak zespół robotyków pracuje nad technologiami zmieniającymi dzisiejszy świat. Dla nich manipulatory , roboty jeżdżące sztuczna inteligencja to codzienność a dla dzieci i młodzieży inspiracja do wybrania przyszłej ścieżki rozwoju. Również można było zobaczyć dorny wydrukowane na drukarce 3D, najnowsze oprogramowanie do wideomapingu oraz prototyp urządzenia do rozpoznawania guzów nowotworowych.