Open Living Lab Days 2023 w Barcelonie

ozdobnikmdpi 2

OpenLivingLab Days to sztandarowe coroczne wydarzenie organizowane przez Europejską Sieć Żywych Laboratoriów (ENoLL), której częścią jesteśmy już od 2006 roku!

OpenLivingLab Days to coroczne wydarzenie, po brzegi przepełnione różnorodnymi sesjami badawczymi, warsztatami, prezentacjami innowacyjnych rozwiązań i dyskusjami. Organizatorem jest ENoLL, czyli Europejska Sieć Żywych Laboratoriów, którą jako PSNC Future Labs współtworzymy już od 2006 roku. Dzięki temu działamy według światowych standardów, wnosząc projekty na poziom międzynarodowy. 

OpenLivingLab Days w tym roku odbędzie się w Barcelonie w terminie 21 – 23 września 2023. Jest to niepowtarzalna okazja do poznania najnowszych trendów i osiągnięć w dziedzinie żywych laboratoriów. Wśród wysokiej klasy prelegentów i ekspertów branżowych znaleźli się również członkowie naszego zespołu! 

Drugiego dnia konferencji, 22 września, będziecie mogli wziąć udział w dwóch sesjach, które współorganizujemy:

O 14:00, podczas sesji dyskusyjnej zatytułowanej 'Integrated Energy and Climate action plans as Enablers of sustainable transition: experience from Cities in Europe’, gdzie wypowiadać się będą m.in. Adam Olszewski oraz Tadeusz Mirski. Więcej szczegółów: LINK

O 15:45, podczas warsztatów na temat 'Transformation of Libraries into Living Labs’, które poprowadzi m.in. Ewelina Czujko-Moszyk. Więcej szczegółów: LINK

Jeśli chceciezieć się więcej na temat OpenLivingLab Days 2023, zapraszamy na stronę wydarzenia: LINK