Przewodnik po psychoterapii – warsztaty

ozdobnikmdpi 2

„Zapotrzebowanie na profesjonalną pomoc psychologiczną jest obecnie bardzo wysokie – osoby w różnym wieku często poszukują takiej pomocy w związku z różnymi problemami i trudnościami natury psychologicznej. ” – Fundacja Niepodzielni. Mamy tego świadomość i wspieramy inicjatywy w tym zakresie najlepiej jak potrafimy.

Efektem tegorocznej edycji (2023) Sąsiedzkich Inspiracji jest nawiązanie współpracy z Fundacją Niepodzielni. Ich siedziba jest naprawdę po sąsiedzku, bo tuż za rogiem! Fundacja Niepodzielni, jak sami o sobie piszą, stawiają przede wszystkim na bycie ponad podziałami. Zajmują się zwiększaniem społecznej świadomości na temat zdrowia psychicznego, walką z depresją i pomocom osobom z Ukrainy. W swoich działaniach i kampaniach społecznych, podejmują się m.in. tematyki normalizowania i promowania psychoterapii.

19 sierpnia odbyły się u nas warsztaty :przewodnik po psychoterapii” edycja II, poprowadzone przez zespół psychologów z Projektu Bądź.

Więcej na temat warsztatu, a także pozostałych działaniach Fundacji możecie przeczytać na ich stronie: http://niepodzielni.com/wartsztaty-grupy-wsparcia/